Co nas wyróżnia

Drogi Rodzicu, aby pomóc Ci w podjęciu decyzji o zapisaniu Twojej pociechy do naszego przedszkola i żłobka, chcemy opowiedzieć Ci, dlaczego warto!

Lista plusów zaczyna się już od samej bramy wejściowej — czeka na Ciebie przestronny parking z dwóch stron placówki. Nie będziesz musiał się martwić o to gdzie zostawić samochód, żeby bezpiecznie odprowadzić swojego szkraba na dzień pełen wrażeń i nauki! A na takie dni Twoje dziecko może liczyć przez cały rok, ponieważ działamy również w miesiące wakacyjne. Sale w naszym przedszkolu i żłobku zawsze mają idealną temperaturę, w lecie nikt się u nas nie przegrzeje! W tym miejscu warto też wspomnieć, że jesteśmy otwarci od 6 do 19, więc w razie wczesnej pobudki, przedłużających się spotkań w pracy lub korków na mieście nie musisz się martwić — Twoje dziecko będzie miało opiekę.

Podopieczni w naszym przedszkolu i żłobku nie mają czasu na nudę! Nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby dzieci codziennie uczyły się czegoś nowego i poznawały otaczający je świat z różnych perspektyw. Chodzimy na spacery do pobliskiego lasu, aby na bieżąco obserwować zmieniającą się naturę. Od pierwszego dnia w przedszkolu i żłobku dzieci codziennie poznają nowe angielskie słówka. Nasz doświadczony lektor uczy różnymi metodami, między innymi komunikatywną i Total Physical Response. Chętnie jeździmy na wycieczki poza teren przedszkola i żłobkana przykład do ZOO, Parku Iluzji czy do teatru. Nie musisz się też martwić o organizację zajęć dodatkowych — załatwimy to za Ciebie. Basen, judo, lekcje tańca — każdy maluch wybierze coś dla siebie. Dodatkowo, tuż obok naszego przedszkola i żłobka znajduje się sala zabaw Miejskie ZOO, w której jesteśmy częstymi gośćmi.

Zobacz, co nas wyróżnia

Aby na własne oczy zobaczyć, co nas wyróżnia wśród innych żłobków i przedszkoli, koniecznie odwiedź nas ze swoją pociechą! Czekamy na Was!

Rekrutacja 2023/2024

Zapisz swoje Dziecko już dziś!